powrót do listy

Zobacz jak pies uratowany z łańcucha dziękuje kobiecie, która go uratowała

Każdego dnia jakiś pies cierpi gdzieś , głodny i samotny na łańcuchu. 

Gdyby mogły mówić, zwierzęta z pewnością miałyby wiele do powiedzenia na temat naszego okrucieństwa. 

Pewnego dnia kobieta zauważyła psa w jej sąsiedztwie. Biedny szczeniak był przywiązany na łańcuch, który się zaplątał  i prawie nie mógł się ruszyć.  Był głodny, a jego skóra była brudna z łysymi plamami. 

 To była jedna z najsmutniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziała. Ta życzliwa kobieta czekała, żeby zobaczyć, czy ktoś mu pomoże, ale gdy nikt nie przyszedł mu z pomocą, postanowiła go uratować. Mógł umrzeć tam z powodu gorąca i głodu. 

Rozpięła szczeniaka, wsadziła go do samochodu i odjechała. Chciała mu zapewnić opiekę, miłość i dom, na które zasłużył. 

W czasie jazdy pies zrobił coś, co sprawiło, że się rozpłakała. Był to nieoczekiwany akt wdzięczności, który został uwieczniony na filmie.

Niespodziewany akt wdzięczności!

Trudno się nie wzruszyć obserwując reakcję tego słodkiego psa. 

Ten prosty akt poruszył ją do łez. Płakała kilka minut. Pies spojrzał na nią, jakby chciał powiedzieć: " Uratowałaś mi życie. Zawdzięczam to tobie. Dziękuję bardzo. "  

Obejrzyj wideo, kiedy przyłożył do niej głowę, wszystko, co mogła powiedzieć, było "w porządku". Uratowała mu życie i wiedział o tym.

Walka z okrucieństwem wobec zwierząt nadal toczy się na całym świecie. Ten pies został wyraźnie porzucony i pozostawiony by umrzeć z głodu. Ale teraz jesteśmy pewni, że ze współczuciem i miłością między tymi dwoma, pies jest w drodze do lepszego życia.

Jeśli chcesz zwierzaka, spróbuj poszukać takich zwierząt. Odwiedź schroniska i znajdź psy, które zostały opuszczone, zamiast iść do hodowcy. Możesz po prostu uratować życie i zdobyć tę niezmierzoną wdzięczność.

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Porzucony pies leżał na ziemi i czekał aż jego rodzina wróci

Kobieta znalazła koło rzeki roztrzęsionego psa, który miał przywiązany 13kg cieżar do szyi

Ostatnie ogłoszenia

Gnomik-mały, przyjazny piesek!

Cuki-przyjazna sunia czeka na dom 9 lat!