powrót do listy

Znajduje swojego psa 4 lata później 700 km od domu - wzruszające spotkanie

Ten człowiek nigdy nie stracił nadziei na odnalezienie swojego psa. Pewnego dnia w końcu to się stało- 4 lata później.

Mike Plas  mieszka w  zatoce T hunder w prowincji Ontario (wschodnia Kanada). Byli razem  4 lata, on i jego najlepszy przyjaciel, Siberian Husky o imieniu  Jack, kiedy czworonóg nagle zniknął.  Dla mężczyzny było to strasznym doświadczeniem, ponieważ on i pies byli  nierozłączni . Jack towarzyszył mu wszędzie: wędkarstwo, polowanie, a nawet często był z nim w pracy. Mike  nawet wziął urlop z okazji urodzin  Jacka  . Zawsze był dla mnie kimś więcej niż psem lub zwierzakiem  ”- powiedział Manitoba Media.

Próbował wszystkiego, aby znaleźć swojego psa, w tym publikował posty o jego zaginięciu w mediach społecznościowych , ale  bez rezultatów . Pewnego dnia, po 4 latach od zaginięcia, wreszcie nadeszła długo oczekiwana rozmowa telefoniczna. Do kliniki weterynaryjny Centennial  z  Winnipeg , położonej 700 km  od miejsca, w którym mieszkał. Jack,  został właśnie przywieziony husky, znaleziony gdzieś przy drodze. 

Pies był zachipowany, dlatego udało się szybko odnaleźć właściciela, w tym przypadku Mike.

 

„Płakał, skakał i całował mnie ”

Bez chwili zwłoki Mike pojechał po swojego przyjaciela. Ich  spotkanie  było pełne  radości , jak pokazano na  filmie . „Wiedziałem, że mnie pamięta. Gdy tylko mnie zobaczył, zapłakał, podskoczył, pocałował mnie, a potem potoczył się na ziemię. Teraz się cieszy - mówi Mike. 

Zobacz wideo, poruszające spotkanie zostało sfilmowane przez dziewczynę Mike'a.

 

Wydaje się, że życie wróciło do normy, gdy jego najlepszy przyjaciel, mający teraz osiem lat, powrócił do swojego dawnego życia.

 

Polub nas na facebooku i czekaj na więcej!

Komentarze

Najnowsze artykuły

Ten pies gra na pianinie i śpiewa a dziewczynka tańczy- surrealistyczny moment

Pies ma wyjatkową twarz przypominającą człowieka. Wszyscy mają obsesję na jego punkcie

Najnowsze zbiórki

74

740,00 zł

Dyszka dla Ryśka

0

0,00 zł

Prośba o pomoc

Ostatnie ogłoszenia

Okruszek-malutki szczeniak do adopcji!

Moris-około 2,5 miesięczny szczeniak szuka domu!