powrót do listy

Weterynarz stara się zdobyć zaufanie przerażonego bezdomnego psa

BEZDOMNY, PRZESTRASZONY PIES STARA SIĘ BYĆ NIEWIDOCZNY.

 

Weterynarz próbuje zdobyć zaufanie psa (wideo)

Wszyscy wiemy, jak większość naszych zwierzaków  nie znosi chodzenia do weterynarza . Trzeba powiedzieć, że generalnie nie jest to dla nich nic przyjemnego… Ale najlepsi weterynarze mają wrodzoną wiedzę na temat tego, jak podchodzić do przestraszonych zwierząt. W połączeniu z mnóstwem cierpliwości i miłości, nie ma zwierzęcia, któremu nie potrafiliby pomóc. Ten film przedstawia weterynarza z Rhode Island, dr Thomasa Hamiltona, i staje się coraz popularniejszy w internecie. Wkrótce dowiesz się dlaczego!

Klip przedstawia weterynarza z nowym pacjentem, biednym bezdomnym psem, który jest absolutnie przerażony . Ich pierwsze spotkanie nie należało do najłatwiejszych. Weterynarz siedzi na krześle przed bardzo przestraszonym psem, który próbuje ukryć się w kącie pokoju. Dr Tom, aby uspokoić pacjenta, zaczyna mówić do niego bardzo spokojnie. Nieśmiały psiak chowa się w kącie i nie chce się ruszyć, więc weterynarz postanawia podejść bliżej i znaleźć sposób na zdobycie zaufania futrzaka. Zaczyna od smakołyków i przechodzi do delikatnego głaskania, aby wyprowadzić psa z kąta.

Wzruszająca chwila

Pod koniec filmu szczenię jest w pełni na kolanach weterynarza i pociera głowę. „Całe jego ciało zwiotczało ” – powiedział z uśmiechem weterynarz. Dr Tom jest wspaniałym wzorem do naśladowania dla innych weterynarzy. 

Z życzliwością i cierpliwością wszystko jest możliwe! 

Obejrzyj ten delikatny moment w filmie i koniecznie podziel się tą uroczą sceną.

Pies sparaliżowany strachem! Zobacz magię, która wkrótce się wydarzy...

 

@drtom83 Patience with the patient! #drtom #veterinarian #vetlife #viral #fyp #foryou #animaldoctor #fypシ #vibes #veterinariansoftiktok #love #dog #dogsofttiktok #compassion ♬ Sad, emotional music(900741) - 平松誠

">

@drtom83 Patience with the patient! #drtom #veterinarian #vetlife #viral #fyp #foryou #animaldoctor #fypシ #vibes #veterinariansoftiktok #love #dog #dogsofttiktok #compassion ♬ Sad, emotional music(900741) - 平松誠

 

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze artykuły

11 letni spaniel całe życie zamykany w szopie.Pomóżcie go uratować

Najlepsze hipoalergiczne rasy psów dla osób z alergiami

Najnowsze zbiórki

45

551,00 zł

Ciężko chory kotek

Ostatnie ogłoszenia

Psi anioł - cudowna Marusia

Berni - duży pies szuka domu z podwórkiem!