powrót do listy

Ten pies został porzucony, ponieważ był "brzydki". Poczekaj aż zobaczysz go dzisiaj

JEGO WŁAŚCICIELE POSTANOWILI GO PORZUCIĆ, PONIEWAŻ BYŁ "ZBYT BRZYDKI". A ON PO PROSTU CHCIAŁ TROCHĘ MIŁOŚCI. ZOBACZ, JAK SZCZĘŚCIE CZYNI NAS PIĘKNYMI!

Zobacz, dlaczego został porzucony! 

(Wideo)

Uznany za psa brzydkiego, jego właściciele postanowili go porzucić. Na szczęście na świecie są nie tylko powierzchowne osoby. Pewna kobieta postanowiła zabrać go ze sobą do domu i kochać bez względu na to, jak wygląda. Nik Nak po prostu chciał trochę miłości , to naprawdę tylko to, co pies chce w życiu. Zabawki i smakołyki są fajne, ale pod koniec dnia psiaki chcą przytulania, głskania i kochającego człowieka.

Kiedy Nik Nak został porzucony przez swoich właścicieli, miejscowy weterynarz był zbulwersowany. Właściciele chcieli go uśpić, ponieważ był zbyt odrażający ", aby utrzymać go przy życiu. Trudno uwierzyć, że naprawdę są tacy ludzie na świecie, ale najważniejsze jest to, że Nik Nak jest daleko od nich. Wielka ekipa weterynarzy po raz pierwszy w życiu odmówiła uśpienia. Nik Nak został wykąpany a potem zrobiono wszystko by odzyskał zdrowie. 

Pies, któremu coś brakowało w życiu!

Miał strupy na całej twarzy, zajęło to trochę czasu nim wszystko się wygoiło, ale wkrótce zaczął wyglądać lepiej. Najwyraźniej był taki brzydki, ponieważ właściciele źle się nim opiekowali! 

Następnie Kam Nurock postanowiła zabrać tego psa do swojego domu. Zaopiekowała się nim i przygotowała go na ten piękny dzień, w którym stał się członkiem rodziny, która traktuje go jak małą kochaną kruszynkę.

 Po kilku tygodniach Kam zdała sobie sprawę, że w końcu znalazła ukochanego psa.

Zobacz wideo ... co się zmieniło! Szczęście i miłość czyni nas pięknymi!

Potrzebujemy więcej ludzi, takich jak Kam. Dziękuję za pomoc temu małemu aniołkowi.

 

Podziel się tą poruszającą historią ze swoimi przyjaciółmi!

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies zamknięty w piwnicy przez całe życie - patrz, jak wychodzi po raz pierwszy

Dziewczyna daje mężczyźnie ultimatum

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Malutka sunia shih tzu do adopcji

Schronisko tonie,trwa ewakuacja zwierząt