powrót do listy

Pies ratuje bezdomnego kociaka i przynosi go do domu- traktuje go jak szczeniaka

Ten wielkoduszny pies ratuje bezdomnego kotka, który błaka się po ulicy i postanawia zabrać go do domu, aby był bezpieczny. Teraz są nierozłączni!

Ten pies ratuje bezdomnego kotka (wideo)

Nie do końca wiadomo, czy cechy ludzkie takie jak solidarność i życzliwość są charakterystyczne dla niektórych gatunków zwierząt. Widzieliśmy niezliczone przykłady, a ten film nie jest wyjątkiem. Ta historia jest tak reprezentatywna dla życzliwości i instynktu opiekuńczego niektórych psów . W tym filmie możemy zobaczyć golden retrievera, który uratował bezdomnego kotka z ulicy. Na szczęście ten mało prawdopodobny przyjaciel postanowił mu pomóc. 

Wszystko dlatego, że pies myślał, że życie kotka jest w niebezpieczeństwie. Dlatego golden retriever postanowił zabrać go do domu, aby się nim zająć, aby był bezpieczny . Golden znalazł nowego przyjaciela, który potrzebował uwagi. Film był oglądany ponad 3 miliony razy od czasu jego publikacji i otrzymał wiele miłych komentarzy. Kociak przebywał na ulicy i nie wydawał się być w dobrym stanie zdrowia, kiedy ten wspaniały pies postanowił go zabrać ze sobą. Ten piesek okazał się godnym zaufania czworonożnym stworzeniem. 

Pies delikatnie bierze go do ust

Dobroduszny pies postanowił zabrać go do domu a jego właściciele postanowili zaopiekować się również małym kotkiem, karmiąc go i dając mu wiele miłości. Obejrzyj wideo, kotek i pies są naprawdę nierozłączni , dbają o siebie i pokazują, że łączy ich przyjaźń wykraczająca poza wszelkie stereotypy.

Golden Retriever bez wątpienia wyróżniają się tym, że są bardzo przyjazne dla ludzi, a także wobec innych zwierząt.

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Kobieta wyprowadza psa z balkonu- niebezpieczne zachowanie

Ratownicy dzikich zwierząt ubierają się w paski, aby zostać "matką" dla osieroconej zebry

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Matylda - niepełnosprawne szczenię - kto pokocha?

Mały, podłużny i zarazem piękny Marcel szuka domu!