powrót do listy

Pies porzucony przez opiekuna desperacko próbuje wrócić do samochodu

Pies nadal chce wsiadać do samochodu! (Wideo)

Kamera uchwyciła scenę, która jednocześnie zasmuciła i oburzyła internautów. To niesprawiedliwe, okropne i przygnębiające ... Nie ma słów na opisanie grozy tej sytuacji. Film przedstawia psa, który po opuszczeniu przez swojego pana, rozpaczliwie biegł za swoim samochodem, aby do niego z powrotem wrócić. 

W XXI wieku wciąż są ludzie, którzy uważają, że zwierzęta pozbawione są emocji . Faktem jest, niestety, że zbyt często jesteśmy świadkami scen, gdzie nasi czworonożni przyjaciele traktowani są jak przedmioty.

Jak można oczekiwać, że to biedne zwierzę zrozumie niegodne zachowanie swojego opiekuna? Widać, że mężczyzna wysiada z samochodu, rzuca  legowisko dla psa, a potem biegnie z powrotem do auta,  porzucając psa

Chwila, która łamie nasze serca!

Scena miała miejsce kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia w Stoke-on-Trent  w Anglii. RSPCA wydało to wideo, które po raz kolejny udowadnia, że ludzie traktują zwierzęta jak zabawki.

Weterynarze zbadali mikrochip psa i znaleźli dwóch byłych właścicieli porzuconego psa w Birmingham. 

Obejrzyj wideo i nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi.

Po emisji tego filmu  setki ludzi zaproponowało przyjęcie biednego psiaka.  

Obecnie opiekuje się nim fundacja. Piesek nie jest wydany do adopcji, ponieważ trwa śledztwo

Jednak zwierzę ma się dobrze i jest bardzo przyjazne. 

Komentarze

30 grudnia 2018 o 20:56

Anonim

Ty gnoju byś nigdy w życiu miłości nie zazna !!!!!!!!!!!!!!! CO ZA SKUR........................takiego to za morde do worka i do lasu !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

30 grudnia 2018 o 20:33

Oliwia

Oby ciebie tak rodzina potraktowała!!!! I wszyscy których kochasz!!! Ten pies ???? obdarzył cię miłością i zaufaniem jakiej nigdy nie spotkasz!!! Mam nadzieję że to czytasz gnoju Zgnijesz samotny Pamiętaj karma wraca!!!!

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Małe dziewczynki chciały uratować Rosie ze schroniska, w którym czekała na nią śmierć. Zobacz ich reakcję, gdy spotykają Rosie na spacerze

Jak długo zajmie dostosowanie się szczeniaka do nowego domu?

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Ogląda świat zza krat, a tak nie powinno być.

Biszkoptowy labrador do adopcji