powrót do listy

Nie przegap najśmieszniejszej rozmowy z uroczym zakończeniem

Ten mały chłopiec nie wie jeszcze jak mówić ale nie krępuje się wyrazić tego co mysli, gdy jego pies zachowuje się niedopuszczalnie. Przygotowuje więc długą rozmowę a reakcja psa jest przezabawna!

Ta rozmowa jest po prostu zabawna! (Wideo)

Często rozmawiamy z naszymi zwierzętami i zastanawiamy się, co myślą. Gdyby mogli mówić, zastanawiamy się, co by nam odpowiedzieli? Pewnie niektóre zwierzęta rozumieją podstawowe polecenia, ale  długie przemówienia, takie jak tego dziecka, sprawiają, że mogą być całkowicie zagubione! Zwierzęta zawsze będą przy nas i będą nas słuchać, bez względu na to, czy ma to sens, czy nie. 

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, że każde dziecko powinno dorastać ze zwierzętami domowymi, ten film może być wyraźnym przykładem tego, co pies może znieść ... dla swojego małego przyjaciela!

Ten pies musiał popełnić jakiś wielki błąd, ponieważ jego mały opiekun był taki zły . Jedno jest pewne: nie jest z niego dumny. Ten mały chłopiec nie wie jeszcze, jak mówić, ale nie waha się wyrazić swoich uczuć, gdy stwierdza, że jego pies zachował się niedopuszczalnie. 

Tak więc buldog postanowił cicho usiąść na kanapie swoich właścicieli. I najwyraźniej nie podoba się to jego przyjacielowi, który pomimo młodego wieku decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i wyjaśnić psu, że toco robi, jest nie do przyjęcia .

Nie waha się wyrazić siebie!

Nie wiadomo co dziecko mówi ale mówi tak namiętnie, że pies wygląda na zakłopotanego i wygląda śmiesznie. Chłopiec odwraca się do swoich rodziców, oczekując wsparcia i odpowiedzi od nich, które niestety nie następuje więc sam kontynuuje swoją mowę, gestykulując, aby poprzeć swoje wypowiedzi. Co mówi nie wiadomo ale pies ma już dość tej rozmowy

Obejrzyj film do końca, reakcja psa jest zabawna!

 

Jest jasne, że pies nie ma nic do roboty na kanapie! 

To dziecko wszystko zrozumiało i wyjaśni to bardzo wyraźnie! Oboje są uroczy, prawda?

 

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Husky po raz pierwszy spotyka owczarka niemieckiego - urocza reakcja

Stado koni utknęło w zamarzniętym jeziorze. Ratownicy próbują je uratować

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Malwa-piękna, delikatna sunia do pilnej adopcji!

Chaberek-młody, wystraszony pies!