powrót do listy

Pomagam czy zrzutka? A może NaszeFutrzaki? Gdzie założyć zbiórkę na leczenie psa?

Pomagam czy Zrzutka, wiele osób zadaje sobie to pytanie kiedy zastanawia się na jakiej stronie założyć internetową zbiórkę pieniędzy na leczenie psa lub kota. Najczęściej ostatecznie każdy patrzy na cennik obu stron i liczy, ile będzie musiał z zebranych pieniędzy oddać prowizji dla operatora, którzy obsługuje daną zbiórkę. A kiedy musisz prosić obcych ludzi o pieniądze na chorego zwierzaka, liczy się każda złotówka. Choć portale takie jak Pomagam czy Zrzutka, niewątpliwie posiadają wiele udogodnień i narzędzi, jakie można zastosować do prowadzonej zbiórki na psa lub kota, to jednak na stronie www.naszefutrzaki.eu wszystkie zbiórki są dodawane bezpłatnie a wsparcie portalu możliwe jest poprzez dobrowolne przekazanie darowizny. NaszeFutrzaki to platforma crowdfundingowa poświęcona wyłącznie projektom związanym z dobrostanem zwierząt, od rachunków za weterynarza po potrzeby fundacji pomagających zwierzętom i schroniska.

NaszeFutrzaki pomaga ludziom pomagać zwierzętom.

NaszeFutrzaki ma na celu być najbardziej przyjazną zwierzętom witryną, nie tylko do finansowania leczenia psa czy kota ale też wspiera osoby zaangażowane w adopcje i promuje ogłoszenia zwierząt szukających domu w mediach społecznościowych. 

Aby rozpocząć zbiórkę na stronie www.naszefutrzaki.eu wystarczą 3 proste kroki:

  • Rozpocznij zbiórkę → Stworzenie zbiórki opowiadającej historię Twojego zwierzaka jest bezpłatne i proste. Możesz utworzyć zbiórkę na leczenie własnego psa lub kota rozpocząć zbiórkę dla organizacji ratującej zwierzęta.
  • Otrzymuj darowizny → Rodzina, przyjaciele i inni miłośnicy zwierząt mogą pomóc Ci w opłaceniu rachunków za weterynarza. Podziel się historią i potrzebami swojego zwierzaka z innymi, aby uzyskać pomoc.

>> Wskazówki dotyczące prośby o darowizny

  • Zapłać rachunek u weterynarza → Wypłacaj pieniądze ze zbiórki NaszeFutrzaki kiedy tylko tego potrzebujesz i zapłacić za rachunki u weterynarza.

Dowiedz się więcej o tym, jak działa NaszeFutrzaki

zbiórka na zwierzęta

Tysiące ludzi finansuje koszty leczenia zwierząt, ponieważ wiedzą, że pomagają ludziom, którzy dbają o swoje zwierzęta. NaszeFutrzaki to najlepsza organizacja, która pomaga płacić rachunki za weterynarza. Dajemy Ci najlepsze narzędzie do szybkiego zbierania pieniędzy na leczenie futrzaka.

 

DLACZEGO WARTO ZBIERAĆ PIENIĄDZE Z NASZEFUTRZAKI?

szczęśliwy pies

  1. Twój futrzak na to zasługuje — nie odkładaj leczenia, którego potrzebuje Twój futrzasty przyjaciel

  2. Koncentracja na zwierzętach — jesteśmy stworzeni wyłącznie do finansowania społecznościowego projektów dotyczących zwierząt

  3. Zbuduj zaufanie — Twoi darczyńcy wiedzą, że pieniądze są wykorzystywane WYŁĄCZNIE na pokrycie kosztów leczenia zwierząt domowych — Żadnych oszustw!

  4. Uratuj swojego zwierzaka — nie podejmuj trudnej decyzji o eutanazji zwierzaka z powodu braku pieniędzy na opłacenie rachunku za weterynarza.

Niektórzy weterynarze donoszą, że w 2 na 3 przypadkach uśpienia zwierząt, powodem, dla którego ich opiekunowie się na to decydują, jest brak środków na leczenie choroby czworonoga, którą można wyleczyć. Jesteśmy miejscem, w którym możesz uzyskać pomoc dla swojego zwierzaka poprzez finansowanie społecznościowe rachunków za weterynarza, aby uniknąć ekonomicznej eutanazji .

Czy wiesz, jak sfinansować leczenie twojego futrzaka?

Oto krótki samouczek, który pomoże ci zacząć. Jak rozpocząć zbiórkę na zwierzęta? Przewodnik dla początkujących

Czy jesteś gotowy na finansowanie społecznościowe kosztów leczenia własnego zwierzaka na NaszeFutrzaki?

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Brukselka i Felek, nakolankowe psiaki

Luna - boska, młoda, energiczna suczka!