powrót do listy

NaszeFutrzaki: Najlepsza platforma crowdfundingowa dla zwierząt

NaszeFutrzaki to wiodąca platforma crowdfundingowa poświęcona wyłącznie projektom związanym z dobrostanem zwierząt, od rachunków za weterynarza po rozbudowę schroniska.

NaszeFutrzaki pomaga ludziom pomagać zwierzętom.

NaszeFutrzaki ma na celu być najbardziej przyjazną zwierzętom witryną do finansowania społecznościowego rachunków związanych z dobrostanem zwierząt, w 100% skupioną na tym, by pomóc ludziom pomagać zwierzętom.

Aby rozpocząć zbiórkę NaszeFutrzaki wystarczą 3 proste kroki:

  • Rozpocznij bezpłatną zbiórkę → Stworzenie zbiórki opowiadającej historię Twojego zwierzaka jest bezpłatne i proste. Możesz utworzyć zbiórkę dla własnego futrzaka lub rozpocząć zbiórkę dla organizacji ratującej zwierzęta.
  • Otrzymuj darowizny → Rodzina, przyjaciele i inni miłośnicy zwierząt mogą pomóc Ci w opłaceniu rachunków za weterynarza. Podziel się historią i potrzebami swojego zwierzaka z innymi, aby uzyskać pomoc.

>> Wskazówki dotyczące prośby o darowizny

  • Zapłać rachunek za weterynarza → Wypłacaj pieniądze ze zbiórki NaszeFutrzaki kiedy tylko tego potrzebujesz i zapłacić za rachunki u weterynarza.

Dowiedz się więcej o tym, jak działa NaszeFutrzaki

zbiórka na zwierzęta

Tysiące ludzi finansuje koszty leczenia zwierząt, ponieważ wiedzą, że pomagają ludziom, którzy dbają o swoje zwierzęta. NaszeFutrzaki to najlepsza organizacja, która pomaga płacić rachunki za weterynarza. Dajemy Ci najlepsze narzędzie do szybkiego zbierania pieniędzy na leczenie futrzaka.

 

DLACZEGO WARTO ZBIERAĆ PIENIĄDZE Z NASZEFUTRZAKI?

szczęśliwy pies

  1. Twój futrzak na to zasługuje — nie odkładaj leczenia, którego potrzebuje Twój futrzasty przyjaciel

  2. Koncentracja na zwierzętach — jesteśmy stworzeni wyłącznie do finansowania społecznościowego projektów dotyczących zwierząt

  3. Zbuduj zaufanie — Twoi darczyńcy wiedzą, że pieniądze są wykorzystywane WYŁĄCZNIE na pokrycie kosztów leczenia zwierząt domowych — Żadnych oszustw!

  4. Uratuj swojego zwierzaka — nie podejmuj trudnej decyzji o eutanazji zwierzaka z powodu braku pieniędzy na opłacenie rachunku za weterynarza.

Niektórzy weterynarze donoszą, że w 2 na 3 przypadkach uśpienia zwierząt, powodem, dla którego ich opiekunowie się na to decydują, jest brak środków na leczenie choroby czworonoga, którą można wyleczyć. Jesteśmy miejscem, w którym możesz uzyskać pomoc dla swojego zwierzaka poprzez finansowanie społecznościowe rachunków za weterynarza, aby uniknąć ekonomicznej eutanazji .

Czy wiesz, jak sfinansować leczenie twojego futrzaka?

Oto krótki samouczek, który pomoże ci zacząć. Jak rozpocząć zbiórkę na zwierzęta? Przewodnik dla początkujących

Czy jesteś gotowy na finansowanie społecznościowe kosztów leczenia własnego zwierzaka na NaszeFutrzaki?

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

10 najsłodszych kotów na świecie, jakie kiedykolwiek widziałeś

Użyj psychologii, aby zachęcić ludzi do wpłacania pieniędzy na zbiórkę

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Dwie słodkie suczki SZCZENIAKI

Nakolankowy Ron, młodziutki, wesoły rudzielec