powrót do listy

Jak napisać aktualizację zbiórki pieniędzy

 Zbieranie pieniędzy na psa lub kota może być trudne bez odpowiednich narzędzi. Jednym z najważniejszych narzędzi finansowania społecznościowego jest nauka utrzymywania dobrych relacji z darczyńcami. Komunikując się z darczyńcami, nie tylko osiągasz lepsze wyniki, ale także sprawiasz, że zwolennicy Twojego futrzaka poczują się docenieni. Oto najlepsze narzędzia do nauki pisania aktualizacji zbiórki pieniędzy.

Rozpocznij zbiórkę pieniędzy

Jak założyć zbiórkę pieniędzy na psa

Okaż swoją wdzięczność

Pierwszym krokiem do napisania aktualizacji jest pokazanie, w jaki sposób darczyńcy do tej pory pomogli. Bardzo ważne jest, aby być wdzięcznym i szczerym. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne dla wielu osób jest proste „Dziękuję". Po podziękowaniu, napisz, jak blisko jesteś celu. Pisząc aktualizacje, pamiętaj o dołączeniu niestandardowego hashtagu . Podaj link do swoich stron w mediach społecznościowych i wszelkich postów na blogu, na którym możesz pisać o historii zbierania pieniędzy dla potrzebującego psa lub kota. Dziel się dobrymi i złymi wiadomościami, ale nie zapomnij, aby każda aktualizacja była pełna wdzięczności i optymizmu. Twoje szczere aktualizacje sprawią, że darczyńcy będą emocjonalnie zaangażowani w historię Twojego psa lub kota i wiedzą, na co idą ich pieniądze.

Jak często aktualizować zbiórkę pieniędzy na psa lub kota

Jeżeli nie wiesz jak często aktualizować zbiórkę pieniędzy na leczenia psa lub kota, rób to tak często, jakbyś opowiadał ją swojemu przyjacielowi. Szczere  i częste aktualizacje przypominają o sobie Darczyńcom i dają poczucie, że zbiórka jest aktywna a tobie bardzo zależy na zrelizowaniu jej celu.

Po krótkim wstępie nadszedł czas, aby nawiązać bliski kontakt ze zwolennikami Twojego futrzaka.

Kluczowe informacje do aktualizacji zbiórki pieniędzy na zwierzęta:

  • Dlaczego liczysz na zebranie pieniędzy na zbiórce i co robisz, aby osiągnąć swój cel.
  • Wszelkie nowe postępy. Czy ktoś wpłacił dużą kwotę? Czy lokalna firma zaoferowała odpowiednią darowiznę? Jeśli to cieszy ciebie, ucieszy też zwolenników Twojego futrzaka.
  • Jeśli organizujesz wydarzenie związane ze zbieraniem funduszy , możesz dodać aktualizację, aby zainteresować ludzi tym wydarzeniem i przypomnieć im o szczegółach.
  • Gdy zaczniesz wypłacać pieniądze ze zbiórki, poinformuj darczyńców o tym, na co są wykorzystywane i jak pomagają.
  • Jeśli organizujesz zbiórkę w imieniu kogoś innego, poproś tą osobę lub członka jej bliskiej rodziny o napisanie krótkiej wiadomości do osób, które pomogły.
  • Jeśli Twoja zbiórka pieniędzy była prezentowana w lokalnych mediach , dodaj linki do tych artykułów w swoich aktualizacjach.

 

Aktualizacje zbiórki są kluczem do sukcesu

Po przekazaniu aktualnych informacji na temat zbiórki pieniędzy dla Twojego futrzaka, poinformuj darczyńców, jak jeszcze mogą mu pomóc: może to obejmować pojawienie się na wydarzeniu związanym ze zbiórką pieniędzy lub podzielenie się Twoją zbiórką z innymi. Pamiętaj, że ludzie naprawdę chcą Cię wspierać. Przeczytaj nasze wskazówki i pomysły , aby uzyskać więcej inspiracji dla zbiórki pieniędzy dla swojego psa lub kota. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, rozpocznij zbiórkę pieniędzy już dziś.

Załóż zbiórkę na Nasze Futrzaki

 

 

Foto dzięki Pinterest/ dogtime.com

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Szorstkowłosa Szczotka szuka domu!

Rydzyk - młody, niekonfliktowy wesołek szuka domu!