powrót do listy

Gdy tylko właściciele wychodzą z domu, psy zajmują się choinką

Te psy zamierzają zrobić coś niesamowitego. Gdy tylko ich właściciele wychodzą z domu, od razu biorą się do roboty!

 

Psy zajmują się choinką (wideo)

Święta zbliżają się wielkimi krokami ... czy  zdarzyło Ci się kiedyś ubierać choinkę? Twój pies jest niewątpliwie bardziej utalentowany, jeśli chodzi o niszczenie drzewa niż przygotowywanie go do świąt, ale dla psiaków tego filmu jest zupełnie odwrotnie! Te psy zamierzają osiągnąć coś niesamowitego . Jak tylko ich właściciele opuszczą dom i kiedy drzwi zostaną zamknięte, te psy zabierają się do pracy, zaczynają wspinać się i dekorować choinkę !

Nie tylko ludzie kochają okres świąteczny! Te psy uwielbiają świąteczną atmosferę i wiedzą, jak ją świętować. Girlandy, piłki, prezenty: ten wspaniały zespół nie zapomni o niczym. Te psy są naprawdę niesamowite, a ich drzewko nie ma czego zazdrościć choinkom ozdobionym przez ludzi! Ale nie proś swojego czworonożnego towarzysza, aby zrobił to samo. Jak pewnie możesz sobie wyobrazić, aktorzy na filmie: Bruno, Fenta, Kumisz, Pako, Yoda, Trixi, Skoda i Carlo, to węgierskie pieski, szkolone od urodzenia.

Te psy uwielbiają świąteczną atmosferę

Te pieski są szkolone metodą lustrzaną, ostatnią, ale oczywiście bardzo skuteczną w nauczaniu zwierząt skomplikowanych sztuczek. Ta metoda opracowana na Węgrzech opiera się na naturalnej skłonności psów do naśladowania zachowania swoich panów. Nie jest to łatwe zadanie , ale przy współudziale wszystkich przyznaj się, że wykonali świetną robotę! Włożyli nawet prezenty pod drzewo! Te psy są prawdziwymi fanami Bożego Narodzenia. 

Obejrzyj wideo. A teraz, gdy praca zespołu się skończyła, możemy powiedzieć: "Doskonałe pieski! Teraz czas na ciasteczka!

 

Są urocze i bez wątpienia chcielibyśmy spędzić z nimi święta.  

Oto magiczny świąteczny film dla wszystkich miłośników psów!

 

 

Chcesz widzieć wiecej? Polub naszą stronę!

Komentarze

Najnowsze artykuły

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Pies przewodnik pomógł niewidomemu i 30 osobom zejść z 78 piętra przez dym i gruz 11 września

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Niewiele czasu nim straci zupełnie wzrok

Całe życie na łańcuchu pomóż jej znaleźć dom!