powrót do listy

Kocia piękność Whisky szuka domu!

  • Wiek: 2,5 roku
  • Płeć: kotka
  • Poznań
Historia
Maluchy urodziły się w maju pod dachem altany na ogródkach działkowych. Nasi wolontariusze znaleźli je wraz z ich mamą podczas jednej z przeprowadzanych na terenie ROD łapanek. Dzieciaki właściwie od pierwszych chwil życia wychowywały się w fundacyjnym szpitaliku. Niesamowicie było obserwować, jak maluchy z mikroskopijnych, piszczących osesków zaczęły przeistaczać się w odważne, rezolutne koty! Bez wątpienia stwierdzić możemy, że Whisky, Brandy, Mojito oraz Calvados są wychowankami prawie wszystkich fundacyjnych wolontariuszy :)

Charakter
Whisky jest uroczą, dostojną damą, z gracją prezentuje brzuszek oraz główkę i domaga się czułości. Nie znaczy to rzecz jasna, że koteczka nie lubi zabaw - wręcz przeciwnie! Whisky bardzo chętnie oddaje się wszelkim rozrywkom, jednak jeśli ma wybierać między wędką, a człowieczą ręką, zawsze wybierze tę drugą opcję. Krówka z ciekawością podąża po całym mieszkaniu za swoim obecnym opiekunem w domu tymczasowym, bardzo chętnie też z nim rozmawia, wesoło miaucząc. Whisky wzorowo kuwetkuje i nie wybrzydza podczas jedzenia - w ogóle bardzo fajna z niej dziewczyna! ;)

Whisky poleca się do adopcji jak najbardziej wraz ze swoją siostrą Mohito, nie jest to jednak warunek- dla niej najważniejszy jest Człowiek.

Data urodzenia: maj 2016
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: TAK
Kastracja: TAK
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: raczej TAK
Do domu z dziećmi: raczej TAK

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600227344
Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych i uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt. Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Link do ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Czekamy na wypełnione ankiety w sprawie adopcji. Jeżeli jednak chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej- nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00.

www.agapeanimali.org - Tu znajdziesz Whisky i inne nasze koty czekające na dom.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - przekaż nam 1% podatku !

Dane kontaktowe Fundacji:
tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org