powrót do listy

Diego - uroczy maluszek szuka rodziny!

  • Wiek: 3 miesiące
  • Płeć: kocurek
  • Poznań
  • 600227344
DIEGO

Historia
Zgłoszenie interwencyjne - kilkanaście kotów mieszkających w barakach na poznańskim Dębcu. Zapchlone, zarobaczone, niewykastrowane, większość z wyrudziałym futerkiem. Nikt się nimi nie interesował, ich byt ograniczał się do łapania myszy. Mieszkańcy tej okolicy wychodzili z założenia, że jeżeli obecne koty nie przeżyją znajdą się kolejne na ich miejsce, od czasu do czasu do jedzenia rzucali im chleb… Wśród stada było kilka maluchów, w tym nasz mały Diego. Kocurek miał zapadnięte boki, był cały zapchlony oraz miał mocno zaropiałe oczka. Na szczęście naszemu wolontariuszowi udało się go złapać! Kilka tygodni leczenia dały pożądany efekt :) Diego zwalczył koci katar, a już niedługo czekają go szczepienia oraz kastracja.

Charakter
Przez pierwsze dni Diego był wystraszony, siedział skulony w kącie klatki, ale bardzo szybko przekonał się, że człowiek go nie skrzywdzi, że ręka nie uderzy, że po prostu jest bezpieczny. Z dnia na dzień burasek coraz bardziej się otwierał, nieśmiało wychodził z kąta klatki, aż zapomniał co to strach. Kocurek uwieeeelbia drapanie po całym ciałku, dosłownie się wtedy rozpływa :) Diego miał niesamowite szczęście i z klatki przeniósł się bardzo szybko do domu tymczasowego. Jego Opiekunowie są nim zachwyceni! Dieguś to rozmruczany kociak, który jest bardzo bystry i szybko się uczy. Bardzo podoba mu się życie w mieszkaniu - zwiedza każdy kąt, wesoło spaceruje i obserwuje czynności ludzkich współlokatorów. Ogląda wspólnie seriale, a także siedzi razem z nimi przy porannej kawce. Podsumowując jest bardzo ciekawy i towarzyski, jak ma możliwość wybiera obecność dwunożnych :) Szukamy mu wspaniałego domu niewychodzącego. Pokochaj Diego - będzie on cudownym, rozmruczanym członkiem Twojej Rodziny!

Data urodzenia: wrzesień 2018
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: NIE (wkrótce)
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: TAK
Do domu z dziećmi: TAK

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600227344
Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych i uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt. Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.
Link do ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Czekamy na wypełnione ankiety w sprawie adopcji. Jeżeli jednak chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej- nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00.
www.agapeanimali.org - Tu znajdziesz Diego i inne nasze koty czekające na dom.
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - przekaż nam 1% podatku !

Dane kontaktowe Fundacji:
tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org