powrót do listy

Cudowna Mojito prosi o kochający dom!

  • Wiek: 2,5 roku
  • Płeć: kotka
  • Poznań
Historia
Maluchy urodziły się w maju pod dachem altany na ogródkach działkowych. Nasi wolontariusze znaleźli je wraz z ich mamą podczas jednej z przeprowadzanych na terenie ROD łapanek. Dzieciaki właściwie od pierwszych chwil życia wychowywały się w fundacyjnym szpitaliku. Niesamowicie było obserwować, jak maluchy z mikroskopijnych, piszczących osesków zaczęły przeistaczać się w odważne, rezolutne koty! Bez wątpienia stwierdzić możemy, że Whisky, Brandy, Mojito oraz Calvados są wychowankami prawie wszystkich fundacyjnych wolontariuszy ;)

Charakter
Mojito to wesoła koteczka, która baaaardzo lubi się przytulać do człowieka! Prawdziwa z niej dama, wie jak się zachować jednak dobrą zabawą też nie pogardzi :) Najbardziej przepada za polowaniem na piórka - jest przy tym niesamowicie skuteczna, najbardziej lubi te na długim patyczku. Mojito każdego ranka wskakuje na łóżko by przywitać się ze swoimi opiekunami, prosi wówczas o chwilę uwagi, tuląc się i z radością przyjmując wszelkie głaski. Chętnie śpi z nimi, starając się zbytnio nie rozpychać, o ile za bardzo się jej opiekunowie nie wiercą ;) Kotka dobrze dogaduje się z innymi kotami, nie wybrzydza przy jedzeniu oraz od wczesnego kocięctwa jest zaznajomiona z kuwetą. Mojito ma nadzieję, że niedługo odmieni się jej los i trafi do już całkiem swojego domu najchętniej wraz ze swoją siostrą Whisky jednak nie jest to warunek konieczny, gdyż dla niej najważniejszy jest człowiek :)

Data urodzenia maj 2016
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: TAK
Kastracja: TAK
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: raczej TAK
Do domu z dziećmi: raczej TAK

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600227344

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych i uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt. Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Link do ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Czekamy na wypełnione ankiety w sprawie adopcji. Jeżeli jednak chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej- nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00.

www.agapeanimali.org - Tu znajdziesz Mojito i inne nasze koty czekające na dom.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - przekaż nam 1% podatku !

Dane kontaktowe Fundacji:
tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org