powrót do listy

Cudowna Mojito prosi o kochający dom!

  • Wiek: 3 lata
  • Płeć: kotka
  • Poznań
  • 600227344
Mojito to wesoła koteczka, która baaaardzo lubi się przytulać do człowieka! Prawdziwa z niej dama, wie jak się zachować jednak dobrą zabawą też nie pogardzi :) Najbardziej przepada za polowaniem na piórka - jest przy tym niesamowicie skuteczna, najbardziej lubi te na długim patyczku. Mojito każdego ranka wskakuje na łóżko by przywitać się ze swoimi opiekunami, prosi wówczas o chwilę uwagi, tuląc się i z radością przyjmując wszelkie głaski. Chętnie śpi z nimi, starając się zbytnio nie rozpychać, o ile za bardzo się jej opiekunowie nie wiercą ;) Kotka dobrze dogaduje się z innymi kotami, nie wybrzydza przy jedzeniu oraz od wczesnego kocięctwa jest zaznajomiona z kuwetą. Mojito ma nadzieję, że niedługo odmieni się jej los i trafi do już całkiem swojego domu. Dla niej najważniejszy jest człowiek :)

Data urodzenia maj 2016
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: TAK
Kastracja: TAK
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: raczej TAK
Do domu z dziećmi: raczej TAK

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600227344

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych i uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt. Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Link do ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Czekamy na wypełnione ankiety w sprawie adopcji. Jeżeli jednak chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej- nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00.

www.agapeanimali.org - Tu znajdziesz Mojito i inne nasze koty czekające na dom.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - przekaż nam 1% podatku !