powrót do listy

Borówka - przekochana koteczka szuka domu!

  • Wiek: 3 miesiące
  • Płeć: kotka
  • Poznań
Historia
W pewne sobotnie popołudnie otrzymaliśmy zgłoszenie: "małe przerażone koty, chowają się w kratce ściekowej pod budynkiem na ul. Gnieźniejskiej" - pomożecie? Nie mogliśmy odmówić pomocy. Cztery malutkie pchełki chowały się w ciemnej i zimnej piwnicy w stercie desek, wokół pełno trutki, a z pomieszczenia było wyjście okienkiem tuż na ruchliwą ulicę. Kocią rodzinkę udało się zabezpieczyć, kociaki na początku były bardzo wystraszone jednak z każdym dniem coraz bardziej przekonywały się do swojej Opiekunki. Rodzeństwo otrzymało owocowe imiona: Porzeczka, Jeżynka, Agreścik oraz Borówka. Na maluszkach żyły tysiące pcheł, oczka ropiały, przez tygodnie walczyły z glistami i giardiozą. Na szczęście to już przeszłość. Do pełni szczęścia brakuje im tylko kochających domków

Charakter
Borówka to połączenie słodyczy ze... słodyczą :) Koteczka w pierwszych chwilach trochę nie ufała wielkim dwunożnym, jednak po paru tygodniach przekonała się, że ludzka ręka karmi i głaszcze, a na pewno nie robi krzywdy. Obecnie pingwinek uwielbia spać blisko swojej Opiekunki, ochoczo przybiega również na głaskanie. Chętnie zwiedza każdy zakamarek domu, wysoki drapak nie jest jej straszny, wręcz przeciwnie jest to jej ulubione miejsce do spania. Podczas wizyt u weterynarza jest bardzo grzeczna, od pierwszych chwil bezproblemowo również korzysta z kuwety. Szukamy dla malutkiej jedynie domu niewychodzącego, w którym są inne młode koty skore do zabaw. Jeżyka poleca się do adopcji w dwupaku z Jeżynką!

Data urodzenia: styczeń/luty 2019 r.
Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
Szczepienie: TAK (pierwsze)
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: raczej TAK
Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
Miejsce pobytu: Poznań
Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/YUdsjs5eekAouMiE8

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka - prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform.

Dane kontaktowe
tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org