powrót do listy

Agreścik - uroczy kociak poleca się do adopcji!

  • Wiek: 3 miesiące
  • Płeć: kocurek
  • Poznań
  • 600227344
Historia
W pewne sobotnie popołudnie otrzymaliśmy zgłoszenie: "małe przerażone koty, chowają się w kratce ściekowej pod budynkiem na ul. Gnieźniejskiej" - pomożecie? Nie mogliśmy odmówić pomocy. Cztery malutkie pchełki chowały się w ciemnej i zimnej piwnicy w stercie desek, wokół pełno trutki, a z pomieszczenia było wyjście okienkiem tuż na ruchliwą ulicę. Kocią rodzinkę udało się zabezpieczyć, kociaki na początku były bardzo wystraszone jednak z każdym dniem coraz bardziej przekonywały się do swojej Opiekunki. Rodzeństwo otrzymało owocowe imiona: Porzeczka, Jeżynka, Agreścik oraz Borówka. Na maluszkach żyły tysiące pcheł, oczka ropiały, przez tygodnie walczyły z glistami i giardiozą. Na szczęście to już przeszłość. Do pełni szczęścia brakuje im tylko kochających domków

Charakter
Agreścik z początku był najmniejszy z rodzeństwa, jednak z czasem wyprzedził wielkością swoje siostry. Kocurek ma piękne zielone oczka, a na szyjce uroczy biały krawacik. Agreścik z początku podchodzi do nowych ludzi z pewną dozą ostrożności, jednak już po chwili zmienia nastawienie na "człowieki są super" i ochoczo nadstawia całe całe ciałko do głaskania i aż rozpływa się ze szczęścia! Maluch uwielbia bawić się z siostrami, a także każdym rodzajem zabawek. W ciepłe dni z zaciekawieniem ogląda świat z zabezpieczonego balkonu, a jeszcze bardziej lubi wylegiwać się na słonku. Podczas wizyt u weterynarza jest bardzo grzeczny, od pierwszych chwil bezproblemowo również korzysta z kuwety. Szukamy dla czarnulka jedynie domu niewychodzącego, w którym są inne młode koty skore do zabaw. Agreścik poleca się do adopcji w dwupaku z Jeżynką!

Data urodzenia: styczeń/luty 2019 r.
Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
Szczepienie: TAK (pierwsze)
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: raczej TAK
Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
Miejsce pobytu: Poznań
Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/25SQEXYbPWJ6tqRYA

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka - prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform.

Dane kontaktowe
tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org